Dorastenky v domácej premiére s plným bodovým ziskom

30.10.2011 – Až na konci októbra sa obe dorastenecké družstvá dočkali ligovej premiéry na domácej palubovke a obom táto premiéra priniesla aj prvé víťazstvá, na svoje prvé domáce body však naďalej čakajú ženy.

Prvé stretnutie starších dorasteniek prinieslo vyrovnanú hru, v ktorej sa obe družstvá striedali v tesnom vedení. Drámu v závere lepšie zvládli naše dievčatá, ktoré si gólom v poslednej minúte zabezpečili tesné, ale zaslúžené víťazstvo. Ženy dokázali s favorizovanými bystričankami v prvom polčase držať krok, škoda, že za stavu 11:10 v 21. minúte nevyužili dvojnásobnú presilovku. Po polčase už na svoje súperky nestačili a dva body cestovali do B. Bystrice. V poslednom stretnutí si mladšie dorastenky peknou hrou vybudovali v polovici druhého polčasu až 9-gólový náskok, potom však trestuhodným zahadzovaním šancí umožnili vranovčankám stretnutie zbytočne zdramatizovať. V nervóznom závere napokon naše dievčatá svoje prvé domáce vystúpenie dotiahli do víťazného konca.

staršie dorastenky TJ Záhoran Senica – ŠKP Banská Bystrica 25:24 (14:12)

V. Včelková – D. Morávková, A. Šibalová 6, V. Pavlíková, M. Šajánková, N. Štefková 2, V. Ťuláková 3, S. Malíková 1, G. Šišoláková 3/1, M. Halabrínová 8/1, D. Prousková, K. Hlásničková, E. Kubicová, D. Malíková, B. Holkovičová 2/1

ženy TJ Záhoran Senica – ŠKP Banská Bystrica 24:34 (16:17)

M. Kudlová, M. Pavlíková – P. Držíková 3, G. Šišoláková, N. Jurkovičová 8, B. Holkovičová, M. Ličková 5, A. Šibalová, I. Mičová 3, A. Rišková 1, K. Janšáková 2, V. Nosková 2

mladšie dorastenky TJ Záhoran Senica – MŠK Vranov nad Topľou 29:27 (13:9)

N. Parčiová, V. Včelková, P. Rehušová – K. Mravcová 1, K. Kotvanová 4, A. Jastrábová 7/1, M. Stančíková, S. Baumgartnerová 2/1, A. Gašparovičová 1, R. Hološková 4/1, R. Belohlávková, K. Konopová 1, D. Kudláčová 1, K. Papánková 2, N. Dubničková 6/1