Dva napínavé súboje proti ŠKP s jednogólovou prehrou aj výhrou

20.11.2011 – Mladšie dorastenky dnes boli veľmi blízko k bodovému zisku proti favorizovanému súperovi. Okrem úvodu druhého polčasu, keď nám bratislavčanky ušli na rozdiel 5 gólov a našej následnej šnúry 6 gólov sa obe družstvá striedali v tesnom vedení. Vo vyrovnanom a napínavom stretnutí sme však napokon prehrali gólom v poslednaj minúte. Ešte viac však mrzí nešťastné zranenie „Truly“ (zlomený nos) z konca prvého polčasu po zrážke s protihráčkou. Úvod stretnutia starších dorasteniek sa pre nás vyvíjal veľmi zle, v 22. minúte bol stav 8:15. Ešte do konca prvého polčasu sa ale dievčatám podarilo stiahnuť náskok ŠKP na jediný gól a po prestávke sa postupne dostali až do trojgólového vedenia, ktoré v závere dotiahli do tesného víťazstva. V oboch stretnutiach nás v bráne podržala výborne chytajúca Paťa. Ženám sa v sobotu v Bratislave proti domácemu Interu napriek peknej hre nepodarilo bodovať.

ženy HK Inter Bratislava – TJ Záhoran Senica 34:31 (17:15)

M. Kudlová, M. Pavlíková – P. Držíková 5, G. Šišoláková, N. Jurkovičová 9/3, B. Holkovičová, M. Ličková 7, A. Šibalová 4, I. Mičová 3/1, A. Rišková, K. Janšáková 3

mladšie dorastenky TJ Záhoran Senica – ŠKP Bratislava 22:23 (10:12)

N. Parčiová, V. Včelková, P. Rehušová – K. Mravcová, K. Kotvanová 3, A. Jastrábová 5, M. Stančíková, S. Baumgartnerová 4/1, A. Gašparovičová, R. Hološková 6, K. Konopová, D. Kudláčová, M. Šajánková 1, K. Papánková, K. Hlásničková 3, N. Dubničková

staršie dorastenky TJ Záhoran Senica – ŠKP Bratislava 31:30 (16:17)

V. Včelková, P. Rehušová – D. Morávková, A. Šibalová 11, V. Pavlíková 1, M. Šajánková, N. Štefková, V. Ťuláková, S. Malíková, G. Šišoláková 4/1, M. Halabrínová 8/1, K. Hlásničková, V. Mičová, B. Holkovičová 6