Mladšie dorky proti Košiciam víťazne, staršie bez bodového zisku

4.2.2012 – Mladšie dorastenky vo svojom prvom vystúpení po zimnej prestávke zaslúžene získali dva body. Stretnutie sa po veľmi zlom úvode vyvíjalo v prospech košičaniek, ktoré v 12. minúte viedli už 6:1. Naše dievčatá sa ale v druhej časti polčasu začali presadzovať aj v útoku a v 26. minúte sa dostali do vedenia, ktoré si už nedali vziať. Po celý čas ich navyše v bráne držala veľmi dobre chytajúca Persy. Staršie dorastenky bez „ženských“ posíl odohrali dobrý prvý polčas, herne sa súperkám vyrovnali, doplácali však na množstvo nevynútených chýb, ktoré košičanky trestali. V druhom polčase spočiatku udržiavali nádej na dotiahnutie súperiek, po zbytočných chybách však napokon prehrali až príliš vysokým rozdielom.

mladšie dorastenky TJ Záhoran Senica – ŠŠK Bernolákova Košice 30:24 (11:9)

N. Parčiová, P. Rehušová – K. Mravcová 2, K. Kotvanová 1, A. Jastrábová 5, M. Stančíková, K. Hlásničková 2, A. Gašparovičová 3, R. Hološková 10/2, K. Konopová 2, D. Kudláčová, K. Papánková 1, T. Vizváryová, N. Dubničková 4

staršie dorastenky TJ Záhoran Senica – ŠŠK Bernolákova Košice 22:32 (13:17)

N. Parčiová, P. Rehušová – D. Morávková, R. Hološková 2, V. Pavlíková, M. Šajánková 4, V. Mičová 1, V. Ťuláková 3, S. Malíková 3/1, M. Halabrínová 5/1, D. Prousková 1, K. Hlásničková 3, E. Kubicová, D. Malíková