Posledné kolo základnej časti dorasteneckých súťaží

25.2.2012 – Zápasmi na bratislavskom Interi a v Seredi zakončili dorastenky základnú časť súťaže. Staršie dorky odohrali na Interi dobré stretnutie, na začiatku druhého polčasu však dovolili domácemu družstvu odskočiť na sedem gólov a v závere už nedokázali ohroziť víťazstvo bratislavčaniek. Mladšie dorky po príchode do Serede čakalo nepríjemné prekvapenie v podobe tej istej rozhodcovskej dvojice, ktorá im len pred tromi dňami pokazila stretnutie s Trenčínom. Za prehru si však tentoraz môžeme hlavne sami. Po vyrovnanom úvode prišiel nepochopiteľný výpadok s množstvom zbytočných technických chýb, čo domáce dievčatá využili na získanie vysokého vedenia (v 20. min. 11:11, v 39. min. 20:12). Potom sme sa opäť „vrátili“ do hry a stiahli náskok až na dva góly dve minúty pred koncom, na prípadný bodový zisk nám už však nezostal čas.

mladšie dorastenky TJ Slávia Sereď – TJ Záhoran Senica 29:25 (16:11)

P. Rehušová, N. Parčiová – K. Mravcová 3, K. Kotvanová, A. Jastrábová 4, M. Šajánková 1, S. Baumgartnerová 4/2, A. Gašparovičová 5, R. Hološková 5/1, K. Papánková, K. Hlásničková 2, N. Dubničková 1

staršie dorastenky AŠK Inter Bratislava – TJ Záhoran Senica 32:26 (15:12)

P. Rehušová, V. Včelková – V. Pavlíková 2, M. Šajánková 3/2, N. Štefková 5, K. Mravcová 1, S. Malíková 1, M. Halabrínová 11/2, D. Prousková 2, K. Hlásničková 1, D. Malíková