Ženám sa obrat v zápase nepodaril, dorky v derby neuspeli

27.10.2012 – Dvojzápas začali dorky v derby so susednou Brezovou celkom dobre, no malý náskok stratili už na konci prvého polčasu. Zápas sme prehrali v úvode druhého polčasu, keď nám Brezovanky ušli a bolo rozhodnuté. Úplne inak sa vyvíjal duel žien s Interom, kde sme ťahali celý zápas za kratší koniec. V druhom polčase sme začali stíhaciu jazdu, čoho výsledkom bolo vyrovnanie, keď päť minút pred koncom bol stav 26:26. V závere sme však doplatili na zlé premieňanie šancí a k zvratu nakoniec neprišlo. Poďakovanie patrí našim divákom, ktorých prišlo plné hľadisko, za korektné povzbudzovanie.

ženy TJ Záhoran Senica – Inter Bratislava 29:34 (14:15)

A. Auxtová, M. Kudlová – S. Malíková, G. Šišoláková, N. Jurkovičová 6, M. Kadlečíková 3, M. Ličková 4, K. Krivošíková, A. Šibalová 8, I. Jakubíková, Z. Koníková 5, K. Janšáková 3

tréner: Milan Lalák

staršie dorky TJ Záhoran Senica – HK Bradlan Brezová 22:29 (11:14)

V. Včelková, P. Rehušová – K. Kotvanová, M. Šajánková 1, N. Štefková 5, V. Mičová, M. Halabrínová 8, K. Šimonová, G. Šišoláková 4, E. Kubicová, D. Malíková 2, V. Ťuláková 2

tréner: Vladimír Sedlák, vedúci družstva: Alenka Šimková