V troch domácich zápasoch bodovali iba ženy

10.11.2012 – V nedeľu sa všetky naše hráčky, s výnimkou mladších žiačok, predstavili na domácej palubovke. Tradične začali staršie žiačky, ktoré doplatili na dve hluché miesta, keď v 1.polčase mali štrnásť minútovú „prestávku“, kedy dostali päťgólovú šnúru. Žiaľ zopakovali ju aj v druhom polčase. Ako cez kopírák, pokračovali aj dorastenky, keď zo stavu 6:6, bolo zrazu 6:11 a v druhom polčase zo 16:23 bolo 18:33. Našťastie sa hral ešte jeden zápas. Radosť nám spravili naše ženy, ktoré presvedčivo vyhrali nad družstvom z Bánoviec. Zo všetkých treba pochváliť hlavne Alenku Auxtovú, ktorá v bránke excelovala.

ženy TJ Záhoran Senica – JSG Bánovce nad Bebravou 33:17 (18:8)

A. Auxtová, M. Pavlíková – G. Šišoláková 1, A. Šibalová 5, N. Jurkovičová 12, B. Holkovičová 1, M. Kadlečíková 2, M. Ličková 7, K. Krivošíková, M. Šajánková, I. Jakubíková 1, Z. Koníková 4, K. Janšáková

staršie dorky TJ Záhoran Senica – HK Slovan Duslo Šaľa 19:38 (11:15)

P. Rehušová – K. Kotvanová, M. Šajánková, N. Štefková 3, V. Mičová 1, M. Halabrínová 7, K. Šimonová, G. Šišoláková 3, D. Malíková 5, V. Ťuláková

staršie žiačky TJ Záhoran Senica – HO ŠK Trnava-Modranka 10:15 (5:10)

N. Petráňová, P. Krahulcová – N. Huttová, L. Rehušová 1, T. Hauptmanová 1, K. Heráková, L. Nemcová, K. Babicová 3, N. Dobiašová 3, K. Gregušová 2, H. Michalicová, D. Galbová, K. Monová, M. Slobodová, T. Šlahorová, V. Macejková