Obe dorastenecké družstvá aj ženy doma s plným bodovým ziskom

13.11.2011 – Všetkým trom družstvám sa v 9. kole podarilo doma vyhrať, hoci ani jedno víťazstvo sa nerodilo ľahko. Staršie dorastenky stratili náskok z úvodu stretnutia a hoci hrali dobre, bratislavčanky si stále udržiavali mierny náskok. Ešte 6 minút pred koncom sme prehrávali o 3 góly, v závere však dievčatá dokázali to, v čo už asi málokto veril. Úžasnou sériou 4 gólov za 5 minút strhli víťazstvo na svoju stranu. Veľmi podobný bol priebeh stretnutia mladších dorasteniek so Sereďou. Po výbornom úvode (6:2 v 9. minúte) jednoducho, ale účelne hrajúce sereďanky postupne náš náskok stiahli a dostali sa do vedenia. Ešte 10 minút pred koncom sme prehrávali o 3 góly. Aj mladšie dorky sa však dokázali vyburcovať k výbornému záveru a 3. minúty pred koncom sa dostali do vedenia, ktoré v nervóznom závere ubránili. Ženy začali stretnutie s Nesvadami veľmi dobre (5:0 po 5 minútach), aj oni však umožnili súperkám znížiť a na začiatku 2. polčasu dokonca vyrovnať. Drámu podobnú dorasteneckým súbojom však nepripustili a po výbornom výkone potešili početné publikum svojim prvým domácim víťazstvom.

staršie dorastenky TJ Záhoran Senica – HK Inter Bratislava 32:30 (14:16)

V. Včelková, P. Rehušová – D. Morávková, A. Šibalová 9/1, V. Pavlíková 4, M. Šajánková 2, N. Štefková 4/1, V. Ťuláková 2, S. Malíková, G. Šišoláková 1, M. Halabrínová 7, D. Prousková, K. Hlásničková, E. Kubicová, D. Malíková, B. Holkovičová 3

mladšie dorastenky TJ Záhoran Senica – TJ Slávia Sereď 20:19 (12:14)

N. Parčiová, V. Včelková, P. Rehušová – K. Mravcová, K. Kotvanová 1, A. Jastrábová 4/2, M. Šajánková 1, S. Baumgartnerová 2, A. Gašparovičová, R. Hološková 8/1, R. Belohlávková, K. Konopová 1, D. Kudláčová, K. Papánková, K. Hlásničková 2, N. Dubničková 1/1

ženy TJ Záhoran Senica – ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ 34:28 (14:13)

M. Kudlová, M. Pavlíková – P. Držíková 4, G. Šišoláková, N. Jurkovičová 11/1, B. Holkovičová, M. Ličková 10/1, A. Šibalová 2, I. Mičová 3/1, A. Rišková 1, K. Janšáková 3